PRODÁNO - Rodinný dům, sklady, výroba, PřibeniceZprostředkuji Vám areál budov v obci Přibenice který vidíte na hlavní fotografii o celkové užitné ploše 762,56m2.

Složení budov je vhodný k bydlení i podnikání. Rodinný dům (265,87m2), garáže na osobní automobily (120m2), patrová garáž pro střední nákladní automobily ( horní patro 120m2+ dolní část 180m2), budova sloužící jako sklad (60,45m2) a venkovní sklípek (16,24m2). Budovy jsou udržované. Rodinný dům je v obyvatelném stavu, v přízemí se nachází vstupní chodba, neprůchozí pokoj, prostorná koupelna s vanou, kuchyň. V patře se nachází dva samostatné pokoje sloužící jako ložnice, koupelna se sprchovým koutem a Wc. Úplně nahoře najdete rozlehlou půdu. Technická místnost, kde je elektrický bojler na ohřev vody a kotel na tuhá paliva je v suterénu. Dům potřebuje základní investice. Ostatní budovy 1. servisní hala pro nákladní automobily s horním patrem které je průchozí na zadní část pozemku. Hala je částečně podsklepena, napojena na elektřinu 2. tři garáže pro osobní automobily, napojeny na elektřinu, potřebují základní investici 3. dům s půdou, který sloužil jako sklad, je napojený na elektřinu. Na pozemku se nachází třicetimetrový vrt, elektřina 240 V i 400 V.

Nemovitost se nachází hodinu v blízkosti metra Praha - Zličín. V případě zájmu pomohu s financování nemovitosti. Ukazatel energetické náročnosti prozatím uveden ze zákona jako G, po doplnění PENB bude údaj aktualizován. Kvůli rozlehlosti nemovitosti bližší informace rád zodpovím a zajistím prohlídku osobně.


#Důmnaprodej #Prodáno #Prodanénemovitosti #Rodinnýdůmnaprodej #RDnaprodej

 Michal Vyhnálek

Oblastní ředitel RK Finpos

Prodej nemovitostí, renovace a rekonstrukce nemovitostí, výběrové řízení do týmu, školení, odhad nemovitostí, úspory energie - vody a fotovoltaika 

Každý dotaz zodpovím co v nejkratší době.

ADRESA KANCELÁŘE  PRAHA

Kancelář v Praze se nachází kousek od METRA LUKA NA ADRESE: NEUSTUPNÉHO 2

ADRESA KANCELÁŘE NYMBURK

Náměstí Přemyslovců 14/11, 2. patro 

KONTAKTY MICHAL VYHNÁLEK

Tel:        +420 732 212 628

Email:    michal.vyhnalek@rkfinpos.cz

IČ:          69515506

Praha

ADRESA KANCELÁŘE V BENEŠOV

FINPOS Realitní kancelář s.r.o., Hodějovského 541, 256 01, Benešov 
www.rkfinpos.cz

Sociální sítě kde mě také najdete

  • Grey Facebook Icon
  • Grey YouTube Icon
  • Grey Instagram Icon

 

MichalVyhnálek© 2018 

 Stěhování & Přeprava