PRODÁNO - Rodinný dům, sklady, výroba, PřibeniceZprostředkuji Vám areál budov v obci Přibenice který vidíte na hlavní fotografii o celkové užitné ploše 762,56m2.

Složení budov je vhodný k bydlení i podnikání. Rodinný dům (265,87m2), garáže na osobní automobily (120m2), patrová garáž pro střední nákladní automobily ( horní patro 120m2+ dolní část 180m2), budova sloužící jako sklad (60,45m2) a venkovní sklípek (16,24m2). Budovy jsou udržované. Rodinný dům je v obyvatelném stavu, v přízemí se nachází vstupní chodba, neprůchozí pokoj, prostorná koupelna s vanou, kuchyň. V patře se nachází dva samostatné pokoje sloužící jako ložnice, koupelna se sprchovým koutem a Wc. Úplně nahoře najdete rozlehlou půdu. Technická místnost, kde je elektrický bojler na ohřev vody a kotel na tuhá paliva je v suterénu. Dům potřebuje základní investice. Ostatní budovy 1. servisní hala pro nákladní automobily s horním patrem které je průchozí na zadní část pozemku. Hala je částečně podsklepena, napojena na elektřinu 2. tři garáže pro osobní automobily, napojeny na elektřinu, potřebují základní investici 3. dům s půdou, který sloužil jako sklad, je napojený na elektřinu. Na pozemku se nachází třicetimetrový vrt, elektřina 240 V i 400 V.

Nemovitost se nachází hodinu v blízkosti metra Praha - Zličín. V případě zájmu pomohu s financování nemovitosti. Ukazatel energetické náročnosti prozatím uveden ze zákona jako G, po doplnění PENB bude údaj aktualizován. Kvůli rozlehlosti nemovitosti bližší informace rád zodpovím a zajistím prohlídku osobně.


#Důmnaprodej #Prodáno #Prodanénemovitosti #Rodinnýdůmnaprodej #RDnaprodej

Dotazy na Pavla Pavlisková

Office manager týmu Michala Vyhnálka

Poptávky, dotazy, smlouvy, přepisy, zaslání životopisů

Každý dotaz zodpovím co v nejkratší době.
 

ADRESA KANCELÁŘE V PRAZE

Kancelář v Praze se nachází kousek od METRA LUKA NA ADRESE: NEUSTUPNÉHO 2

ADRESA KANCELÁŘE V BENEŠOVĚ

FINPOS Realitní kancelář s.r.o., Hodějovského 541, 256 01, Benešov 
www.rkfinpos.cz

Dotazy na Michal Vyhnálek

Oblastní ředitel RK Finpos

Obchodní případy, nábory, výběrové řízení do týmu, školení, odhad nemovitostí 

Každý dotaz zodpovím co v nejkratší době.

KONTAKTY MICHAL VYHNÁLEK

Tel:        +420 732 212 628

Email:    michal.vyhnalek@rkfinpos.cz

IČ:          69515506

Praha

Sociální sítě kde mě také najdete

  • Grey Facebook Icon
  • Grey YouTube Icon
  • Grey Instagram Icon

 

MichalVyhnálek© 2018 

 Stěhování & Přeprava