PRODÁNO- Rekreační objekt v bezprostřední blízkosti lesa, v obci Černé Voděrady, v klidné chatové obJedná se o starší rekreační objekt na vlastním pozemku (zahradě) o výměře 383 m², zastavěná plocha objektu je 43 m² a ostatní pozemek se skládá z příjezdové cesty 69m² a orné půdy 1201m². Chata se skládá ze zděné předsíně, koupelny, kuchyně a dřevěné ložnice. Chata disponuje úložním prostorem pod koupelnou a v podkroví. Na pozemek je zavedena elektřina a také se zde nachází vlastní vrtaná studna 38m². K chatě vede polní cesta. V lokalitě se nachází zastávka autobusu (č.492, 495), rybník, restaurace. V obci Zvánovice se nachází autobusové spojení na metro Háje (č.383), obchod smíšené zboží. Díky dlouhodobému nevyužívání nemovitosti je současný stav před rekonstrukcí.

Lokalita s okolní přírodou je určena pro všechny co mají rádi klid, relax, přírodu. Máte zájem o bližší informace nebo o prohlídku, velice rád Vám vše poskytnu.

Michal Vyhnálek realitní makléř


 Michal Vyhnálek

Oblastní ředitel RK Finpos

Prodej nemovitostí, renovace a rekonstrukce nemovitostí, výběrové řízení do týmu, školení, odhad nemovitostí, úspory energie - vody a fotovoltaika 

Každý dotaz zodpovím co v nejkratší době.

ADRESA KANCELÁŘE  PRAHA

Kancelář v Praze se nachází kousek od METRA LUKA NA ADRESE: NEUSTUPNÉHO 2

ADRESA KANCELÁŘE NYMBURK

Náměstí Přemyslovců 14/11, 2. patro 

KONTAKTY MICHAL VYHNÁLEK

Tel:        +420 732 212 628

Email:    michal.vyhnalek@rkfinpos.cz

IČ:          69515506

Praha

ADRESA KANCELÁŘE V BENEŠOV

FINPOS Realitní kancelář s.r.o., Hodějovského 541, 256 01, Benešov 
www.rkfinpos.cz

Sociální sítě kde mě také najdete

  • Grey Facebook Icon
  • Grey YouTube Icon
  • Grey Instagram Icon

 

MichalVyhnálek© 2018 

 Stěhování & Přeprava