PRODÁNO - Prodej bytu zrekonstruovaný, byt 3+1 o výměře 72m2 s lodžii + sklepní kójí na patře PraNabízím k prodeji krásný slunný byt dispozice 3+1 v osobním vlastnictví o výměře 72m2 v posledním patře.

NEJBLIŽŠÍ PROHLÍDKA JE V PONDĚLÍ OD 17:30 - 19H, POUZE PO PŘEDCHOZÍ REZERVACI ČASU.

Jedná se o sedmipatrový panelový dům, který prošel postupně do roku 2014 celkovou rekonstrukcí. Byly zrekonstruovány společné prostory, stoupačky, nový výtah pro 4 osoby, zateplení fasád, nová střecha.

V přízemí se nachází společná kolárna/kočárkárna.

Byt je orientován na SV, okno kuchyně pak na SZ.

Dominantou bytu je obývací pokoj (25,9m²) s vestavěnou knihovnou, který je propojený s kuchyňským koutem (6,5m²) s plně vybavenou kuchyní Oresi (záruka do r. 2020) včetně vestavné pračky se sušičkou, myčky, elektrické trouby, mikrovlnné trouby, plynové varné desky, digestoře a volně stojící kombinované chladničky. Byt dále tváří neprůchozí pokoj (ložnice 11,5m²), průchozí pokoj na lodžii (dětský pokoj 10,0m²), chodba s velkou vestavěnou skříní (4,3m²), samostatná koupelna (2,6m²), wc (1,0m²) a předsíň (3,3m²).

K bytu náleží komora, která se nachází na patře. Pro posezení vám bude sloužit zasklená lodžie, ze které je příjemný výhled do dalekého okolí.

V bytě probíhala v roce 2013 rozsáhlá rekonstrukce, byly vyhotoveny sádrokartonové podhledy a příčky (jádro porobeton), nové rozvody vody / elektřiny, nové dveře Sapeli (v ložnici a pokoji zasouvací), nová moderní koupelna, WC a předsíň (Siko), nová kuchyň (Oresi), vestavné skříně, zasklení lodžie + rolety, byly polepeny okna stínící folií + síťky proti hmyzu.

V bytě jsou déle osaze