Výjezdní zasedání s přednáškamiVčera se uskutečnilo výjezdní zasedání RK Finpos

Týkalo se to všech Realitních týmů nebo vybraných makléřů, manažerů a hlavně vedení firmy. Bylo to sice až na Moravě ale dálka nevadí, když tam chcete být, že.

Těšil jsem se i zároveň trošku se bál, jelikož jsem byl já i s mou kolegyní Štěpánkou požádán o prezentaci prezentace. Ano, vidíte dobře prezentaci prezentace. Na začátku to bylo myšleno na fotografie a web prezentace jelikož mě baví fotit a dělat web prezentace a Štěpánku taky ( je dobrá)

Mě baví školit a předávat své zkušenosti, tak jsem na to kývl a říkal si, že na to zapomenou, jelikož toto zadání jsme obdrželi pár měsíců předem. Nezapomněli :-)

Tak dále.

Ale když se nad tím zamyslíte, tak prezentací u obchodníků s nemovitostmi ale i finančních poradců, můžete pojmout skoro všechno za prezentaci. Možná se ptáte co tím myslím. Já jsem na začátku dlouho přemýšlel jak to pojmou,že. Prezentací se může doopravdy myslet skoro všechno: 1. osobní prezentace obchodníka 2. prezentace firemní 3. webová prezentace 4. ústní prezentace 5. video prezentace 6. prezentace nemovitostí na vlastní web stránce 7. tisková prezentace a další témata najdete.

A tak přemýšlím a přemýšlím a napadlo mě, proč to neudělat všechno dohromady. Já jsem pedant na vzhled a chování obchodníků ( to tu nebudu rozepisovat, pokud bude zájem udělám o tom samostatný článek do blogu), mám rád fotografování ( mám vlastní vybavení a rád pomáhám i jiným makléřům) a sám se vzdělávám v točení video prohlídek za pomoci mého kameramana / střihače Davida Hrubého , rád připravuji samostatné web prezentace nemovitostí - pod dohledem mého obchodního partnera Pavla Krejčího který vede Gladio Marketing.

Fíháá to je ale věcí a informací, že.

Zapomněl jsem, já dohromady se Štěpánkou jsme měli mít prezentaci na 30min pak na 1h, kdo si tipne jak to dopadlo.

Pokračování příště..

Hezký den

Mihal Vyhnálek, realitní makléř

#michalvyhnálek #vzdělávání #osobnínázor #finposreality #makléř #vyhnálek #zasedání #focení #videoprohlídka #zkušenosti #manažer #michalvyhnálekk

8 zobrazení

Dotazy na Pavla Pavlisková

Office manager týmu Michala Vyhnálka

Poptávky, dotazy, smlouvy, přepisy, zaslání životopisů

Každý dotaz zodpovím co v nejkratší době.
 

ADRESA KANCELÁŘE V PRAZE

Kancelář v Praze se nachází kousek od METRA LUKA NA ADRESE: NEUSTUPNÉHO 2

ADRESA KANCELÁŘE V BENEŠOVĚ

FINPOS Realitní kancelář s.r.o., Hodějovského 541, 256 01, Benešov 
www.rkfinpos.cz

Dotazy na Michal Vyhnálek

Oblastní ředitel RK Finpos

Obchodní případy, nábory, výběrové řízení do týmu, školení, odhad nemovitostí 

Každý dotaz zodpovím co v nejkratší době.

KONTAKTY MICHAL VYHNÁLEK

Tel:        +420 732 212 628

Email:    michal.vyhnalek@rkfinpos.cz

IČ:          69515506

Praha

Sociální sítě kde mě také najdete

  • Grey Facebook Icon
  • Grey YouTube Icon
  • Grey Instagram Icon

 

MichalVyhnálek© 2018 

 Stěhování & Přeprava