Výjezdní zasedání s přednáškamiVčera se uskutečnilo výjezdní zasedání RK Finpos

Týkalo se to všech Realitních týmů nebo vybraných makléřů, manažerů a hlavně vedení firmy. Bylo to sice až na Moravě ale dálka nevadí, když tam chcete být, že.

Těšil jsem se i zároveň trošku se bál, jelikož jsem byl já i s mou kolegyní Štěpánkou požádán o prezentaci prezentace. Ano, vidíte dobře prezentaci prezentace. Na začátku to bylo myšleno na fotografie a web prezentace jelikož mě baví fotit a dělat web prezentace a Štěpánku taky ( je dobrá)

Mě baví školit a předávat své zkušenosti, tak jsem na to kývl a říkal si, že na to zapomenou, jelikož toto zadání jsme obdrželi pár měsíců předem. Nezapomněli :-)

Tak dále.

Ale když se nad tím zamyslíte, tak prezentací u obchodníků s nemovitostmi ale i finančních poradců, můžete pojmout skoro všechno za prezentaci. Možná se ptáte co tím myslím. Já jsem na začátku dlouho přemýšlel jak to pojmou,že. Prezentací se může doopravdy myslet skoro všechno: 1. osobní prezentace obchodníka 2. prezentace firemní 3. webová prezentace 4. ústní prezentace 5. video prezentace 6. prezentace nemovitostí na vlastní web stránce 7. tisková prezentace a další témata najdete.

A tak přemýšlím a přemýšlím a napadlo mě, proč to neudělat všechno dohromady. Já jsem pedant na vzhled a chování obchodníků ( to tu nebudu rozepisovat, pokud bude zájem udělám o tom samostatný článek do blogu), mám rád fotografování ( mám vlastní vybavení a rád pomáhám i jiným makléřům) a sám se vzdělávám v točení video prohlídek za pomoci mého kameramana / střihače Davida Hrubého , rád připravuji samostatné web prezentace nemovitostí - pod dohledem mého obchodního partnera Pavla Krejčího který vede Gladio Marketing.

Fíháá to je ale věcí a informací, že.

Zapomněl jsem, já dohromady se Štěpánkou jsme měli mít prezentaci na 30min pak na 1h, kdo si tipne jak to dopadlo.

Pokračování příště..

Hezký den

Mihal Vyhnálek, realitní makléř

#michalvyhnálek #vzdělávání #osobnínázor #finposreality #makléř #vyhnálek #zasedání #focení #videoprohlídka #zkušenosti #manažer #michalvyhnálekk

10 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše