NOVÁ CENA - Prodej moderní usedlosti

Aktualizace: 28. srp 2019


Zprostředkuji Vám prodej multifunkční zemědělské usedlosti.


Hledáte rodinné sídlo s možností podnikání nebo hledáte firemní sídlo se vším všudy ? Hledáte klidné místo možná i polosamotu s dobrou dostupností do Benešova, Tábora, Příbrami, Kutné Hory a případně i do Prahy?

Tato usedlost je zajímavě zrekonstruována, vybavená, nabízí různé možnosti využití a skládá se z několika patrových budov, zahrady a další parcely. 1. Obytná budova (bývalá zemědělská budova) je po rekonstrukci, jedná se o nepodsklepený jednopodlažní objekt s obytným patrem. Obvodové stěny jsou zděné, střecha je zateplená sedlová, odpad je sveden do septiku, voda se čerpá z vlastní studny. Vytápění je ústřední s poloautomatickým kotlem na tuhá paliva a také využijete vytápění krby. V každém patře se nachází koupelna, kuchyň, prostorná ložnice, pokoje a úložný prostor. Zastavěná plocha je celkem 352,30m2.

2. Užitková budova (hospodářská)

je po rekonstrukci, jedná se o nepodsklepený jednopodlažní objekt, kde se nachází přístavky. V přízemí budovy je kotelna, domovní sklady, soc.zařízení a garážové stání. Horní patro je předěláno na hobby místnost s barem, kulečníkem a domácím kinem, také je zde sociální místnost. Střecha je zateplena, plastová okna. Vytápění ústřední s poloautomatickým kotlem na tuhá paliva a můžete využít krb. Také se zde nachází solární panely.

Zastavěná plocha celkem 361,61m2.

3. Zahradní patrový domek

prošel rekonstrukcí, zateplením a je předělán na relaxační část nemovitosti. Nachází se zde bazén s proti proudem, sauna a v horním patře najdete odpočinkovou místnost s výhledem na zahradu.

Zastavěná plocha celkem 112,15m2.

4. Pozemky

Obytná a užitková budova stojí na stavební parcele o výměře 1123m2.

Zahradní domek stojí na stavební parcele o výměře 59m2.

Zahrada je oplocena, nachází se zde několik stromů a malé jezírko a parcela má výměru 3665m2

Poslední parcela navazuje na obytnou budovu a má výměru 160m2.

Máte zájem o prohlídku, více informací zavolejte, napište. Rád Vám zodpovím Vaše dotazy, nebo se podívejte na web prezentaci pro tuto nemovitost https://michalvyhnalek.wixsite.com/usedlostzahoricko Michal Vyhnálek realitní makléř.

#usedlost #Rodinnýdůmnaprodej #bazén #hobbymístnost #bar #kulečník #garazovéstání #sklady #koupelna #pracovna #ložnice #pokoje #stavebnípozemek #Benešov #Záhoříčko #Votice

38 zobrazení0 komentář

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Co Vy a téma Hypotéky

Každý víme, že se budou zpřísňovat hypotéční úvěry. Hodně lidí stále uvažuje o pořízení vlastního bydlení ale stále čeká, jste mezi nimi i Vy ? Převzato https://www.seznamzpravy.cz/clanek/banky-jeste-

Michal Vyhnálek

Oblastní ředitel RK Finpos

Komplexní služby Reality, Finanční služby, Energetické úspory