PRODÁNO - Prodej bytu 3+1 65m2, Tábor

Aktualizováno: 12. 5. 2020

PRODÁNO Exkluzivně Vám zprostředkuji prodej zajímavého bytu 3+1 (65m2) v Táboře, který se prodává s většinou zánovního vybavení, které je na fotografiích a proto je připravený ihned na nové majitele.


Hledáte nebo uvažujete o bydlení v Táboře? Byt prošel zajímavou úpravou a rekonstrukcí, stoupačky jsou v plastu. Dle přiloženého energetického průkazu je bytový dům zařazen do skupiny B (velmi úsporná třída).

Byt tvoří tři pokoje, z toho jsou dva pokoje neprůchozí (ložnice a dětský pokoj), jeden pokoj (obývací pokoj) je průchozí, samostatná koupelna s vanou a s WC, neprůchozí samostatná kuchyně s úložným prostorem. Dále je tu úložný prostor s místem např. na ledničku. Na balkón se dostanete průchodem z ložnice. Podlahy tvoří zachovalé parkety a dlažba. Okna jsou plastová s rolety. Vstupní dveře jsou bezpečnostní.


Vytápění je ústřední dálkové. K bytu náleží menší sklepní kóje a je možnost využívat i kolárnu. Byt se nachází na 7. patře (8. NP) s výtahem.


V okolí najdete vše potřebné pro rodinu i žití, park, mateřskou a základní školu, dětské hřiště, supermarkety, restaurace i hospůdky, lékárnu, plavecký stadion, nemocnici a několik autobusových spojů, kterými se během 10 minut se dostanete do centra.


Byt je k nastěhování během ledna 2020. Zajistím prohlídku, zodpovím otázky, Michal Vyhnálek realitní makléř.


S financováním Vám pomůže můj finanční poradce Ondřej Slaba.

Cena je k jednání a je stanovena na 2.600.000,-Kč.

Prohlídky jsou možné okamžitě.

Michal Vyhnálek, realitní makléř.