PRODÁNO - Prodej bytu 3+kk 68,9m² +G Praha Čakovice - Nová cenaKolaudace bytu proběhla v roce 2007, je situovaný na východ.

Byt tvoří prostorný obývací pokoj spojený s kuchyňským koutem (24,1m²), dvě neprůchozí ložnice (16,9m² + 14,2m²), samostatná koupelna (4,3m²) obsahující vanu a wc (1,2m²) a vstupní hala, která propojuje všechny části bytu (8,1m²).

Byt se nachází v přízemí (1NP) pětipodlažního domu. Díky nájezdovému příjezdu a výtahu, který jede až do garáží, je zcela bezbariérový. Výtah je dostatečně velký i pro dvojkočárek.

Okna jsou plastová, oboustranně bílá se zasklením z izolačního dvojskla.

Podlahy v pokojích tvoří plovoucí dřevěná podlaha.

V chodbě, na toaletě a v koupelně se nachází keramická dlažba.

Byt je vybaven kuchyňskou linkou Koryna ve tvaru L (vestavěná lednička, myčka a trouba je od firmy Zanussi, sklokeramická deska).

Ve vstupní hale najdete zrcadlovou vestavěnou šatní skříň od firmy Woodface s nadstandardní šíří a s botníkem na míru.

Vestavěnou skříň Indeco také obsahuje i jedna z ložnic.

K bytu patří garážové stání v podzemním podlaží.

Součástí domu je prostorná kočárkárna a kolárna.

Lokalita

Čakovice nabízejí atmosféru malého města s veškerou vybaveností a centrem města v dosahu. V okolí se nachází několik dětských hřišť, rybník i pro rybaření, Čakovický zámek s parkem, restaurace, obchod, dětská školka. Lokalita je velice, klidná, travnatá.

5min od bytu se nachází konečná zastávky autobusové linky (136, 275, 911), kterým se dostanete na M-Letňany i do obchodního centra Tesco Letňany.

Byt je v osobním vlastnictví s možností financovat hypotečním úvěrem, s kterým Vám rádi poradíme a zařídí naši finanční poradci. Cena bytu je již s parkovacím stáním.

V případě dalších dotazů, zajištění prohlídky jsem Vám k dispozici na uvedených kontaktech.