Prodej bytu 5+1 (159m2) Praha 6 s 3D virtuální prohlídkou

Zprostředkuji Vám prodej světlého bytu 5+1 (159m2) v Praze 6.

Exkluzivně nabízíme prostorný byt 5+1 o výměře 156m2 + sklep, v lukrativní lokalitě Praha 6- Dejvice, ulice Bubenečská 382/43, necelých 12 minut pěšky od Metra Dejvická, který se nachází v 1.patře (2.NP) udržovaného cihlového domu s výtahem.


Létáte často na zahraniční cesty, chcete si užívat Prahy ale nechcete být přímo v centru? Máte představu prostorného bydlení ve vyhledávané lokalitě v Praze? Potom je tento byt pro vás ideální variantou. Praha 6 je velice zajímavé místo jednak díky dobré dostupnosti do centra Prahy, tak i díky krátké vzdálenosti na letiště nejen automobilem. V okolí bytu se nachází ambasády několika zahraničních států, restaurace a vše potřebné pro pohodlný život. Blízký park Stromovka je skvělé místo pro klidnou procházku po práci nebo jakékoli jiné trávení volného času. Park je po úpravě, na většině místech udržovaný. Je zde spousta laviček, několik dětských hřišť, čítárna, venkovní posilovna, místo pro setkávání a grilování, restaurace a kavárna.


Byt byl a může být využíván pro vícegenerační bydlení. Je členitý, rozdělený prostornou spojovací chodbou a prostorným průchozím pokojem který slouží jako jídelna. Z jídelny se dostanete do samostatného pokoje, který má vlastní samostatný prostor s masážním sprchovým koutem a dveřmi odděleným úložním prostorem. Výraznými prvky tohoto bytu jsou tři prostorné pokoje, které lze využívat samostatně nebo mohou být průchozí. Za zmínku stojí 3,5m vysoké stropy a rozměrná okna, která zajišťují prosvětlení bytu. Další část tvoří samostatný prostor, kde se nachází druhá koupelna s vanou, a díky napojení na plynovod v druhé části je zde možnost vytvořit kuchyňský kout kdy vznikne druhý prostor na vaření. Dále se zde nachází samostatné WC a technická komora. Podlahy tvoří parkety, koberec a dlažba. K vaření je využíván plynový sporák s elektrickou troubou, k ohřevu vody plynový kotel.


Byt je v původním udržovaném stavu s možností jednotku zrekonstruovat a upravit dle vlastních představ a požadavků.


V případě vhodné úpravy bytu můžeme hovořit o několika generačním bydlení nebo o bydlení vhodném například i pro diplomaty nebo top manažery, kteří ocení dostupnost.


Dům prošel částečnou rekonstrukcí. Díky své poloze, dispozici i velikosti se jedná o velmi zajímavou investici.