Dobrý den pane Vyhnálku,

 

ještě jednou moc děkuji za vstřícné jednání při posouzení situace postupu nákupu bytu a nastínění následného postupu buď prodeje nebo pronájmu.

Nováková

Dobrý den, pane Vyhnálek

 

ještě jednou děkuji za Vaší ochotu a pomoc při rozhodování jak mám dále postupovat ve věci posouzení nákupu RD. Váš pohled na rodinný dům nám byl užitečný.
Přeji Vám krásné jaro. 

 

S pozdravem Kahounová

Rád bych Vám touto cestou poděkoval za Váš přístup při  nákupu nemovitosti a ohleduplnosti vůči mé rodině když jsme se před vánoci potřebovali nastěhovat do bytu a vstřícné jednání vše řešit i když jste nás nezastupoval .
 

Jiří Mates a rodina 

REFERENCE NA MOU PRÁCI

 

ÚSPĚŠNĚ JSEM VYHLEDAL A ZAJISTIL 80%

                               

 

 

SVĚŘENÝCH ZAKÁZEK V ROCE 2019 

Rohodovací Postup

Posouzení nemovitosti

Poděkování

"Pan Vyhnálek mi ve všem vyhověl i nad rámec svých povinností."

OLGA DOHNALOVÁ

"Pana Vyhnálka jsem oslovila na základě osobního zkušenosti a důvěry, kterou u mě měl z předešlých let. 
V té době pan Vyhnálek ještě pracoval pro RK Fincentrum Reality. Od pana Vyhnálka jsem potřebovala prodat byt, ve kterém jsem bydlela, a zároveň najít nový byt ke koupi. Vůbec jsem netušila, kolik toho bude na práci, kolik lidí se do tohoto zapojí a kolik času vše zabere. Na starém bytu, bylo předkupní právo městské části a zástvaní právo banky. 
Pan Vyhnálek prováděl prohlídky, nabízel byt, zapojil své kontakty a oslovil i jiné kolegy z realitního prostředí...."

pokračování zde...

"Pán Vyhnálek sa mi ako realitný maklér veľmi osvedčil."

VERONIKA JÍROVÁ

"V čase, keď som hľadala byt, ktorý by mi po všetkých stránkach vyhovoval, som mala možnosť stretnúť sa s mnohými realitnými maklérmi. Často ich prístup nebol podľa mojich predstáv. Keď som sa skontaktovala s pánom Vyhnálkom, naša spolupráca bola od začiatku výborná. Vo veľmi krátkom čase a bez zbytočného zdržiavania som od neho získala informácie, ktoré som potrebovala. Poskytnuté informácie boli pravdivé, konkrétne, presné, bez prikrášľovania alebo zatajovania. O tom som sa aj sama presvedčila pri osobnej prehliadke bytu. Veľmi musím oceniť aj jeho dochvíľnosť, časovú flexibilitu a ochotu dohodnúť si stretnutia aj vo večerných hodinách..."

pokračování zde...

"Za mě 10, myslím, že na servisu pana Vyhnálka nebylo co zlepšit."

PATRIK RAK & M.SOBOTKA

Tyto refernce jsem obdržel za prodej nemovitosti ve Vernéřovicích u Náchoda. Zde jsem se celkově staral o přípravu před focením, prohlídky, vyklízení nemovitosti a po souhlasu prodávacíjící i kupující strany jsem navrhl průběh zplacení celé  částky za nemovitost.​

"Byli jsme z naší strany maximálně spokojeni, zejména bych vyzdvihl nadstandardní pomoc pří přípravě nemovitosti ( s vyklizením, apod.). Celé se to trochu táhlo, ale to jistě není vaše vina a v podstatě ani nikoho jiného."

pokračování zde...

 

OLGA DOHNALOVÁ

Pana Vyhnálka jsem oslovila na základě osobního zkušenosti a důvěry, kterou u mě měl z předešlých let. 
V té době pan Vyhnálek ještě pracoval pro RK Fincentrum Reality.

 

Od pana Vyhnálka jsem potřebovala prodat byt, ve kterém jsem bydlela, a zároveň najít nový byt ke koupi. Vůbec jsem netušila, kolik toho bude na práci, kolik lidí se do tohoto zapojí a kolik času vše zabere.

Na starém bytu, bylo předkupní právo městské části a zástvaní právo banky. 
Pan Vyhnálek prováděl prohlídky, nabízel byt, zapojil své kontakty a oslovil i jiné kolegy z realitního prostředí.

Po několika prohlídkách se již rýsoval prodej za nižší cenu, ale v té chvíli se ozval p. Vyhnálkovi jiný kolega s klientem, který by rád koupil byt za inzerovanou cenu s tím, že by nákup probíhal na hypotéční úvěr. Tato podmínka nebyla překážkou a mohlo se začít s řešením všech potřebných podkladů.

Pan Vyhnálek mi mezi tím také vyhledával a nabízel byty k nákupu. Objel se mnou cca šest bytů. Jeden z nich splňoval 90% všech mých podmínek, které jsem od nového bytu očekávala. Tento byt se nám zamlouval, a tak pan Vyhnálek začal řešit s nabízejcí RK CHyrš podmínky. Po dohodě s nabízející RK dojednal i nižší rezervační zálohu. Také jsem kupovala byt na částečnou hypotéku. Penize z prodeje starého bytu měly přejít na koupi nového. Vše vypadalo dobře a já si dodnes vážím ochoty a trpělivosti pana Vyhnálka.

Bohužel kupující na můj starý byt a jeho finanční poradce se špatně domluvili (to píši velice slušně) a hypotéka nebyla dokončena řádně. Nevíme, kdo přesně byl nebo nebyl na vině. Toto p. Vyhnálek zjistil skoro až po měsíci oddalování ze strany finančního poradce kupujícího, který i ujišťoval, že je vše v pořádku, a to i písemnou cestou. Zapomněla jsem zmínit, že díky ujištování tohoto finančního poradce, že je vše v pořádku, jsme sepsali kupní smlouvu na koupi nového bytu. Tím pádem podmínky týkající se nového bytu = sankce nedodržení domluvených plateb.

Díky tomuto oddalování mi hrozilo velké penále u RK Chirš. Tímto bych chtěla poděkovat za ochotu, se kterou mi vyšli vstříc. Celá komunikace probíhala přes pana Michala Vyhnálka, který musel dokomunikovat hypotéční úvěr kupujícímu na můj starý byt. Komunikoval s právníky, i finanční poradkyní Petrou Ságnorou, která nám velmi pomohla svými kontakty, ochotou a trpělivostí. Zpětně vidím, že bych to sama nezvládla, a možná že bych přišla jak o starý, tak i o nový byt.

Nyní již bydlím, a jsem velice spokojená. Užívám si zahrádky a nový byt už si pomalu dokončuji.

Ještě jednou Vám děkuji, pane Vyhnálku, že i nad rámec svých povinností (také díky svým zkušenostem, profesionálnímu, férovému a upřímnému přístupu), jste dokončil celý prodej a nákup.

Velice ráda Vás doporučím svým známým
O. D.

 

VERONIKA JÍROVÁ

Pán Vyhnálek sa mi ako realitný maklér veľmi osvedčil.

V čase, keď som hľadala byt, ktorý by mi po všetkých stránkach vyhovoval, som mala možnosť stretnúť sa s mnohými realitnými maklérmi. Často ich prístup nebol podľa mojich predstáv.

Keď som sa skontaktovala s pánom Vyhnálkom, naša spolupráca bola od začiatku výborná. Vo veľmi krátkom čase a bez zbytočného zdržiavania som od neho získala informácie, ktoré som potrebovala. Poskytnuté informácie boli pravdivé, konkrétne, presné, bez prikrášľovania alebo zatajovania. O tom som sa aj sama presvedčila pri osobnej prehliadke bytu. Veľmi musím oceniť aj jeho dochvíľnosť, časovú flexibilitu a ochotu dohodnúť si stretnutia aj vo večerných hodinách.

Svojím profesionálnym prístupom, férovosťou a úprimnosťou si pán Vyhnálek získal moju dôveru. Ďakujem mu za spoluprácu a poskytnuté služby. Jeho práce a toho, s akou energiou ju vykonáva si veľmi cením.


Jírová Veronika

 

PATRIK RAK & M.SOBOTKA

REFERENCE za Prodej Vernéřovice u Náchoda

Tyto refernce jsem obdržel za prodej nemovitosti ve Vernéřovicích u Náchoda. Zde jsem se celkově staral o přípravu před focením, prohlídky, vyklízení nemovitosti a po souhlasu prodávacíjící i kupující strany jsem navrhl průběh zplacení celé  částky za nemovitost.

 

Vážený pane Vyhnálku,

děkuji za váš dotaz, myslím, že jsme byli z naší strany maximálně spokojeni, zejména bych vyzdvihl nadstandartní pomoc pří přípravě nemovitosti ( s vyklizením, apod.). 


Ještě jednou Vám děkuji, s přátelským pozdravem

M. Sobotka

Dobrý den pane Vyhnálku,

Za mě 10, myslím, že na tom nebylo co zlepšit. Celé se to trochu táhlo, ale to jistě není vaše vina a v podstatě ani nikoho jiného.

Patrik Rak

PRONAJMUTO

Dobrý den,

dnes jsem pronajmul 2+KK v Praze Holešovicích.

Zde jsem komunikoval s majitelem ohledně stanovené ceny za pronájem versus trh. Cena byla stanovena majitelem a moji prací bylo vymezit cenovou hranici za pronájem. Nakonec jsme po mém návrhu byt pronajali dvou slečnám. Opět jsem prováděl Homestagig, focení, prohlídky, úprava cenové hranice za pronájem a návrh změny z nevybaveného na částečně vybavený byt. Chcete také pomoci pronajmout Vaši nemovitost ? Jsem Vám k dispozici na níže uvedených kontaktech. 

 

Michal Vyhnálek

Doc. Ing. Emil KUTSKY. CSc 

Dobrý den pane Vyhnálku,

děkuji Vám za úspěšné dovršení serie pronájmů bytů v našem domě Grafická 1216/25 Praha 5 - Smíchov. Velmi oceňuji Váš zodpovědný přístup ve výběru zájemců. Zjišťovaní důležitých údajů o klientech, jejich platební spolehlivosti i chování na předchozích adresách jsou velice důležité údaje pro projanimatele.

Časy, kdy dané slovo a stisk ruky měly stejnou hodnotu jako sepsané smlouvy jsou bohužel nenávratně pryč. Jsem proto velmi rád, že údaje klientů ověřujete a další podklady zjištujete, aby se pronajímatel mohl s menším rizikem rozhodnout komu nemovitost pronajme.

Nepochybně se na Vás v případě dalších pronájmů opět obrátím a ujišťuji Vás, že se o Vašem zodpovědném přístupu ve výběru potenciálních klientů rád zmíním v okruhu svých známých majitelů nemovitostí, nebo známých, činných jako správci nemovitostí.

S díky a s pozdravem

Doc. Ing. Emil KUTSKY. CSc 
Blovice 

KONTAKTY MICHAL VYHNÁLEK

Tel:        +420 732 212 628

Email:    michal.vyhnalek@rkfinpos.cz

IČ:          69515506

ADRESA KANCELÁŘE V PRAZE

ADRESA KANCELÁŘE V PRAZE

Každý dotaz zodpovím co v nejkratší době.
Schůzky řeším v nekratším časovém horizontu.

DOTAZY NA MICHALA VYHNÁLKA

Kancelář v Praze se nachází kousek od METRA LUKA NA ADRESE: NEUSTUPNÉHO 2

Sociální sítě kde mě také najdete

ADRESA KANCELÁŘE V BENEŠOVĚ

FINPOS Realitní kancelář s.r.o., Hodějovského 541, 256 01, Benešov 
www.rkfinpos.cz

  • Grey Facebook Icon
  • Grey Twitter Icon
  • Grey Google+ Icon
  • Grey YouTube Icon
  • Grey Instagram Icon

 

MichalVyhnálek© 2018 

 Stěhování & Přeprava