"Pan Vyhnálek mi ve všem vyhověl i nad rámec svých povinností."

OLGA DOHNALOVÁ

"Pana Vyhnálka jsem oslovila na základě osobního zkušenosti a důvěry, kterou u mě měl z předešlých let. 
V té době pan Vyhnálek ještě pracoval pro RK Fincentrum Reality. Od pana Vyhnálka jsem potřebovala prodat byt, ve kterém jsem bydlela, a zároveň najít nový byt ke koupi. Vůbec jsem netušila, kolik toho bude na práci, kolik lidí se do tohoto zapojí a kolik času vše zabere. Na starém bytu, bylo předkupní právo městské části a zástvaní právo banky. 
Pan Vyhnálek prováděl prohlídky, nabízel byt, zapojil své kontakty a oslovil i jiné kolegy z realitního prostředí...."

"Pán Vyhnálek sa mi ako realitný maklér veľmi osvedčil."

VERONIKA JÍROVÁ

"V čase, keď som hľadala byt, ktorý by mi po všetkých stránkach vyhovoval, som mala možnosť stretnúť sa s mnohými realitnými maklérmi. Často ich prístup nebol podľa mojich predstáv. Keď som sa skontaktovala s pánom Vyhnálkom, naša spolupráca bola od začiatku výborná. Vo veľmi krátkom čase a bez zbytočného zdržiavania som od neho získala informácie, ktoré som potrebovala. Poskytnuté informácie boli pravdivé, konkrétne, presné, bez prikrášľovania alebo zatajovania. O tom som sa aj sama presvedčila pri osobnej prehliadke bytu. Veľmi musím oceniť aj jeho dochvíľnosť, časovú flexibilitu a ochotu dohodnúť si stretnutia aj vo večerných hodinách..."

"Za mě 10, myslím, že na servisu pana Vyhnálka nebylo co zlepšit."

PATRIK RAK & M.SOBOTKA

Tyto refernce jsem obdržel za prodej nemovitosti ve Vernéřovicích u Náchoda. Zde jsem se celkově staral o přípravu před focením, prohlídky, vyklízení nemovitosti a po souhlasu prodávacíjící i kupující strany jsem navrhl průběh zplacení celé  částky za nemovitost.​

"Byli jsme z naší strany maximálně spokojeni, zejména bych vyzdvihl nadstandardní pomoc pří přípravě nemovitosti ( s vyklizením, apod.). Celé se to trochu táhlo, ale to jistě není vaše vina a v podstatě ani nikoho jiného."

OLGA DOHNALOVÁ

Pana Vyhnálka jsem oslovila na základě osobního zkušenosti a důvěry, kterou u mě měl z předešlých let. 
V té době pan Vyhnálek ještě pracoval pro RK Fincentrum Reality.

 

Od pana Vyhnálka jsem potřebovala prodat byt, ve kterém jsem bydlela, a zároveň najít nový byt ke koupi. Vůbec jsem netušila, kolik toho bude na práci, kolik lidí se do tohoto zapojí a kolik času vše zabere.

Na starém bytu, bylo předkupní právo městské části a zástvaní právo banky. 
Pan Vyhnálek prováděl prohlídky, nabízel byt, zapojil své kontakty a oslovil i jiné kolegy z realitního prostředí.

Po několika prohlídkách se již rýsoval prodej za nižší cenu, ale v té chvíli se ozval p. Vyhnálkovi jiný kolega s klientem, který by rád koupil byt za inzerovanou cenu s tím, že by nákup probíhal na hypotéční úvěr. Tato podmínka nebyla překážkou a mohlo se začít s řešením všech potřebných podkladů.

Pan Vyhnálek mi mezi tím také vyhledával a nabízel byty k nákupu. Objel se mnou cca šest bytů. Jeden z nich splňoval 90% všech mých podmínek, které jsem od nového bytu očekávala. Tento byt se nám zamlouval, a tak pan Vyhnálek začal řešit s nabízejcí RK CHyrš podmínky. Po dohodě s nabízející RK dojednal i nižší rezervační zálohu. Také jsem kupovala byt na částečnou hypotéku. Penize z prodeje starého bytu měly přejít na koupi nového. Vše vypadalo dobře a já si dodnes vážím ochoty a trpělivosti pana Vyhnálka.

Bohužel kupující na můj starý byt a jeho finanční poradce se špatně domluvili (to píši velice slušně) a hypotéka nebyla dokončena řádně. Nevíme, kdo přesně byl nebo nebyl na vině. Toto p. Vyhnálek zjistil skoro až po měsíci oddalování ze strany finančního poradce kupujícího, který i ujišťoval, že je vše v pořádku, a to i písemnou cestou. Zapomněla jsem zmínit, že díky ujištování tohoto finančního poradce, že je vše v pořádku, jsme sepsali kupní smlouvu na koupi nového bytu. Tím pádem podmínky týkající se nového bytu = sankce nedodržení domluvených plateb.

Díky tomuto oddalování mi hrozilo velké penále u RK Chirš. Tímto bych chtěla poděkovat za ochotu, se kterou mi vyšli vstříc. Celá komunikace probíhala přes pana Michala Vyhnálka, který musel dokomunikovat hypotéční úvěr kupujícímu na můj starý byt. Komunikoval s právníky, i finanční poradkyní Petrou Ságnorou, která nám velmi pomohla svými kontakty, ochotou a trpělivostí. Zpětně vidím, že bych to sama nezvládla, a možná že bych přišla jak o starý, tak i o nový byt.

Nyní již bydlím, a jsem velice spokojená. Užívám si zahrádky a nový byt už si pomalu dokončuji.

Ještě jednou Vám děkuji, pane Vyhnálku, že i nad rámec svých povinností (také díky svým zkušenostem, profesionálnímu, férovému a upřímnému přístupu), jste dokončil celý prodej a nákup.

Velice ráda Vás doporučím svým známým
O. D.

 

ÚSPĚŠNĚ JSEM PRONAJAL 100%

 

 

SVĚŘENÝCH ZAKÁZEK V ROCE 2018

 
 

PRONAJMUTO

Dobrý den,

dnes jsem pronajmul 2+KK v Praze Holešovicích.

Zde jsem komunikoval s majitelem ohledně stanovené ceny za pronájem versus trh. Cena byla stanovena majitelem a moji prací bylo vymezit cenovou hranici za pronájem. Nakonec jsme po mém návrhu byt pronajali dvou slečnám. Opět jsem prováděl Homestagig, focení, prohlídky, úprava cenové hranice za pronájem a návrh změny z nevybaveného na částečně vybavený byt. Chcete také pomoci pronajmout Vaši nemovitost ? Jsem Vám k dispozici na níže uvedených kontaktech. 

 

Michal Vyhnálek

Doc. Ing. Emil KUTSKY. CSc 

Dobrý den pane Vyhnálku,

děkuji Vám za úspěšné dovršení serie pronájmů bytů v našem domě Grafická 1216/25 Praha 5 - Smíchov. Velmi oceňuji Váš zodpovědný přístup ve výběru zájemců. Zjišťovaní důležitých údajů o klientech, jejich platební spolehlivosti i chování na předchozích adresách jsou velice důležité údaje pro projanimatele.

Časy, kdy dané slovo a stisk ruky měly stejnou hodnotu jako sepsané smlouvy jsou bohužel nenávratně pryč. Jsem proto velmi rád, že údaje klientů ověřujete a další podklady zjištujete, aby se pronajímatel mohl s menším rizikem rozhodnout komu nemovitost pronajme.

Nepochybně se na Vás v případě dalších pronájmů opět obrátím a ujišťuji Vás, že se o Vašem zodpovědném přístupu ve výběru potenciálních klientů rád zmíním v okruhu svých známých majitelů nemovitostí, nebo známých, činných jako správci nemovitostí.

S díky a s pozdravem

Doc. Ing. Emil KUTSKY. CSc 
Blovice 

To play, press and hold the enter key. To stop, release the enter key.

press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom